rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

2. 4. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 0 až -4°C.

ovoce do škol

logo školy

Milí páťáci,

tady jsou úkoly pro první týden.  Dobře si přečtěte, co se po vás chce - na příklad něco bude potřeba vyfotit a poslat mi mailem. Splnění úkolů budu kontrolovat v pátek 20. března po 12. hodině, je tedy potřeba splnit Quizlet, Cambridge LMS a poslat mi materiály zpátky do pátečního oběda. Práce vám budu hodnotit tak, jako kdybyste pracovali ve škole.

TÝDEN č. 1 (16. - 20. 3. 2020)

Vocabulary - píšeme VERBS (buy - must) - poslední papír se slovíčky, který máte v portfoliu

PB, pages 38, 39 - vytiskni si pracovní list: KB3_PB_U4_p38_39_must.docx (14.31 kB). Otevři si Pupil's Book na straně 38 a 39. Poslechni si nahrávky: 47_PB_p38_ex6_library.mp3 (1.4 MB)49_PB_p39_ex9_song.mp3 (1.97 MB) a perem vyplň pracovní list. Pak ho mobilem vyfoť a fotku mi pošli mailem na vlastakopsova@gmail.com. Anglicky mi do mailu napiš, co mi posíláš a nezapomeň se podepsat.

PB, page 45:

1) Poslechni si nahrávku: 03_PB_p45_ex2.mp3 (1.93 MB) a přiřaď správný obrázek k otázce. Odpovědi (např. 1a, 2b, 3c apod.) napiš do sešitu na slovíčka.

2) Odpověz písemně a celou větou na otázky v kvízu ve spodní části stránky. Pokud odpověď nevíš, zalistuj si učebnicí zpátky, pročti si, co jsme už dělali a odpověď najdi. Odpovědi napiš také do sešitu na slovíčka.

Obojí pak opět vyfoť a pošli mi to mailem. Vždy mi napiš, co to je (anglicky) a vždycky se podepiš.

AB, pages 40/10, 43, 44, 45 - cvičení vypracuj. Tohle fotit nemusíš, zkontroluji si to, až se uvidíme.

QUIZLET - Unit 4: In the city. Splňte SPELL do 100%.  Jak píši v úvodu, kontrolovat to budu v pátek.

CambridgeLMS - projděte si celou Unit 4. Pokud budete mít v nějakém cvičení horší procenta, udělejte si ho znovu, dokud se nezlepšíte.

Budete-li cokoliv potřebovat, pište či volejte.

See you soon,

Vlasta Kopsová